Skrzynki drewniane, opakowania drewniane, skrzynki do wina, skrzynki na wino, skrzynki upominkowe

Skrzynki nie tylko do wina

Oryginalne, stylowe, w naturalnych kolorach i bardziej soczystych, idealnie uzupełniają nie tylko wnętrza piwnic, ale i domów. Skrzynki drewniane do przechowywania wina można wykorzystać na wiele sposobów. Dlatego są doskonałym opakowaniem prezentu, bo same w sobie stanowią już upominek. Szczególnie gdy prezent ma być dla osoby, która lubi wnętrza w stylu retro, rustykalnym, kolonialnym, industrialnym czy w końcu w stylu vintage. Poniżej kilka pomysłów, co można przechować w skrzynkach na wino.

Do przechowywania ziół

Stylowe opakowanie na wino może być wykorzystane do przechowywania ziół. Skrzynki upominkowe z drewna mają różne rozmiary i w zależności od wielkości skrzynki na wina, dobieramy słoiczki. Jest to wygodne i praktyczne, a zarazem gustowne rozwiązanie. Skrzynki do wina dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, nie ma problemu, by dopasować ją do wnętrza. A taki mały element dodaje kuchni oryginalnego charakteru i sprawia, że wnętrze zyskuje na wartości.

Skrzynka na biżuterię

Większość kobiet posiada dużo pierścionków, kolczyków, łańcuszków, bransoletek i innych świecidełek. Skrzynki stricte na biżuterię często są małych rozmiarów i potrzebnych jest kilka, by zmieścić wszystko. Problemem jest późniejsze jej poszukiwanie po wszystkich pudełeczkach. Skrzynki drewniane do przechowywania wina są bardzo praktyczne do trzymania w nich biżuterii, szczególnie potrójne, poczwórne i większe (oczywiście zależy to od stanu posiadanych błyskotek). Wszystko znajduje się w jednym miejscu i biżuteria rzadziej się gubi.

Garaż tez może być szykowny

Skrzynki do wina znajdą również zastosowanie w garażu. Świetnie się sprawdzą do przechowywania małych narzędzi, a dzięki przegródkom w opakowaniach upominkowych na pięć czy sześć butelek wina, będą posegregowane i pod ręką. Kupując mężczyźnie alkohol w prezencie w drewnianej skrzynce, otrzymuje dwa upominki, jeden praktyczny, a drugi na przyjemne spędzenie czasu. Gustowna, ekologiczna, drewniana skrzynka na wino nie jest zwykłym opakowaniem, bo jak widać można ją wykorzystać w różnych pomieszczeniach i do przechowywania różnych rzeczy.