Skrzynki drewniane, opakowania drewniane, skrzynki do wina, skrzynki na wino, skrzynki upominkowe

O Firmie

Firma VINTORE istnieje od 1995 roku i mieści się w Górsku koło Torunia. Główna produkcja firmy to są skrzyneczki drewniane, a w szczególności skrzynki na wino. Produkujemy skrzynki do wina z drewna sosnowego i sklejek z drzew liściastych.W ofercie posiadamy skrzynki upominkowe do słodyczy i upominków firmowych z alkoholem. Nasze skrzyneczki zdobywają corocznie nagrody na wielu konkursach, dzięki rzetelnemu wykonaniu i pomysłowym aranżacjom zewnętrznego i wewnętrznego wystroju. Nadruki, grawerka laserowa to atuty, które z typowej skrzyneczki przeobrażają opakowanie drewniane w inwidualny i niepowtarzalny upominek adresowany od konkretnego ofiarodawcy do konkretnego obdarowanego.Kolorystyka upominków dopasowana do życzeń klienta wykonana przez bejcowanie ekologicznymi bejcami to kolejny atut w promocji swojej marki, produktu, który znajdzie się w skrzynce.

Wieloletnia tradycja wykonywania drewnianych opakowań pozwala nam zaprezentować sie Państwu jako najrzetelniejszy w Polsce serwis opakowaniowy. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy skrzynki upominkowe przez cały rok i mamy na magazynie odpowiednie zapasy do obsługi w okresie świąt Bożego Narodzenia. Skrzynki pakowane są na paletach, w kartony lub pojedyńczo w folię termokurczliwą.

Możemy wysłać skrzynki do Was, możecie przysłać produkt, a my go spakujemy i wyślemy do Waszego docelowego odbiorcy. Logistycznie wspólpracujemy z całą europą.

Jeżeli jesteś producentem alkoholi, szkła ozdobnego, porcelany, innych upominkowych produktów lub prowadzisz hurtową sprzedaż wina to trafiłeś na producenta,który wyprodukuje dla Ciebie opakowanie drewniane, spakuje za Ciebie Twój produkt i wyśle pod wskazane miejsce.

Jeżeli masz kontakty w branzy winiarskiej chcesz byc naszym przedstawicielem sprzedawać nasze skrzynki, napisz do nas podamy Ci warunki współpracy Sprzedajemy również w Polsce upominki do Firm, możemy przyjąc częściową zapłatę w twoim produkcie.

Nasze Hasło to:

"Nasze skrzynki-Wasze upominki"

Będziemy dumni i usatysfakcjonowani jeżeli dołączycie Panstwo do grona naszych klientów w zamian oferując nasze zaangażowanie, rzetelne wykonanie terminowość dostaw które przyniosą Państwu prawdziwą satysfakcję z dokonanego wyboru naszej Firmy -lidera w branży opakowan drewnianych.

Serdecznie zapraszam do współpracy
właściciel
Adam Pociot